BOBOLIN NAD BAŁTYKIEM

Najczystsza plaża w Polsce. Uzdrowiskowy teren. Wyjątkowe atrakcje dla rodzin.

Bobolin to mała, spokojna miejscowość położona w obszarze Uzdrowiska Dąbki, którą wyróżnia czyste i świeże powietrze, piękna plaża i wspaniałe sosnowe lasy. Bliski kontakt z naturą, cisza i spokój sprawia, że można tu wspaniale wypocząć.

Atrakcje w okolicy

Rodzinne Centrum Rozrywki Bobolin

Rodzinne Centrum Rozrywki Bobolin https://centrumbobolin.pl/

Kładka widokowo-spacerowa na wydmie

Kładka widokowo-spacerowa na wydmie

Ogrody Hortulus

Ogrody Hortulus

Plaża

Najczystsza i najpiękniejsza plaża w Polsce. Plaża w Bobolinie jest bardzo szeroka, dlatego spokojnie znajdziesz miejsce do plażowania i odpoczniesz z dala od tłumów. Ciesz się ciszą, spokojem i słońcem!

Bunkry

Tajemnicze bunkry w Bobolinie to intrygujące budowle pochodzące z II Wojny Światowej. Położone  wzdłuż wybrzeża pomiędzy miejscowościami Bobolin i Darłówko są niezwykłą historyczną atrakcją.

Ścieżki rowerowe

Na miłośników jazdy na rowerze czekają malownicze ścieżki rowerowe na odcinku Dąbki-Dąbkowice oraz wiele tras rowerowych jak  Velo Baltica, Duża Pętla Nadmorska i Pętla Szlakiem Cystersów.

Jazda konna i Mini ZOO

Jazda konna dla początkujących i dla zaawansowanych, kucyki dla najmłodszych i przejażdżki brzegiem Morza Bałtyckiego to atrakcje Rancza Mustafa w Dąbkach. Na dzieci czeka też mini zoo z ptakami, kotami i królikami.

Jezioro Bukowo

Wyjątkowe miejsce dla wielbicieli sportów wodnych i wędkarzy. W jeziorze występuje wiele gatunków ryb, a pasjonaci aktywnego wypoczynku mogą popływać kajakami, rowerkami wodnymi i uprawiać windsurfing.

Latarnia Morska w Darłowie

Jedna z siedemnastu latarń Szlaku Latarni Morskich Polskiego Wybrzeża. Atrakcyjną latarnię można zwiedzać i podziwiać z jej wieży panoramę okolicy.

Zamek Książąt Pomorski w Darłowie

Zamek wzniesiony przez Bogusława V w II połowie XIV wieku obecnie pełni funkcję muzeum. Klimatyczne wnętrza przenoszą Was w czasy średniowieczne, a fascynujące eksponaty sztuki sakralnej, ludowej i współczesnej budzą podziw.

Rejs statkiem po morzu

Rejs statkiem po morzu to wspaniała atrakcja, z której można skorzystać w Darłowie. Statki, które są replikami galeonów robią wrażenie, a szum morza, wiatru i wysokie fale dostarczają emocji i niezapomnianych wspomnień.

Aquaparki: Darłowo i Koszalin

Park Wodny Koszalin i Park Wodny Jan w Darłówku to miejsca fantastycznej wodnej zabawy. Na terenie aquaparków znajdują się baseny rekreacyjne, baseny sportowe, sauny, odnowa biologiczna.

Spływy kajakowe: Wieprzą, Grabową, Bagiennicą

Spływy kajakowe to frajda dla dzieci i dorosłych. Wyjątkowa trasa po rzekach Wieprza, Grabowa i Bagiennica pozwala podziwiać niesamowitą, dziką i dziewiczą przyrodę, w tym bujną roślinność i ptaki wodne.

Happy Bike

Zwiedzaj okolicę na elektrycznych skuterach i hulajnogach e-happybike https://e-happybike.pl/

Centrum Sportów Wodnych

Centrum Sportów Wodnych w Dąbkach